Paquita Salas

Sledovať Paquita Salas online

★ 7.0 2016 3 Série Komédia

Paquita Salas (2016) — Komédia. Sledujte Paquita Salas online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

O čom je Paquita Salas?

One of Spain's best talent agents in the '90s, Paquita now finds herself searching desperately for new stars after suddenly losing her biggest client.

Najnovšia epizóda

S3 · Epizóda 6 — Back to Navarrete II · 2019-06-28

Žánre
Komédia
Prvé vysielanie
2016-07-06
Hodnotenie
★ 7.0 / 10

Hlavné obsadenie

  • Brays Efe Paquita Salas
  • Belén Cuesta Magüi Moreno
  • Lidia San José Lidia San José
  • Yolanda Ramos Noemí Argüelles
  • Anna Castillo Belén de Lucas
  • Belinda Washington Belinda Washington

Ako sledovať Paquita Salas na IPTV Installation

Sledovanie Paquita Salas na IPTV Installation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Paquita Salas vo 4K na IPTV Installation — pozrite si prémiová IPTV služba alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Paquita Salas ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Installation už má Paquita Salas a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads