Lady Usher

Sledovať Lady Usher online

★ 6.4 2021 100 min HorrorThriller

Lady Usher (2021) — Horror, Thriller. Sledujte Lady Usher online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Lady Usher?

An updated re-telling based in the Gothic South with the Usher Family, led by Mother. The family has been cursed by madness, unrequited love and when Roderick comes home with his girlfriend Morgan, it spells the beginning of the end as her sister Madeline will stop at nothing to prevent their marriage as Morgan fights to take Roderick away from the madness that is the House of Usher.

Žánre
Horror, Thriller
Premiéra
2021-09-10
Réžia
George Adams
Hodnotenie
★ 6.4 / 10

Hlavné obsadenie

  • Theresa Santiago Lady Usher
  • Billie D. Merritt Morgan Segal
  • John Tupy Roderick Usher
  • John Ferguson Mr. Usher
  • Michael Gibbons Vincent Elerby
  • Allyson Cristofaro Liz

Ako sledovať Lady Usher na IPTV Installation

Sledovanie Lady Usher na IPTV Installation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Lady Usher ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Installation už má Lady Usher a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads