Katalin Varga

Sledovať Katalin Varga online

★ 6.7 2009 81 min ThrillerDrámaKriminálny

Katalin Varga (2009) — Thriller, Dráma, Kriminálny. Sledujte Katalin Varga online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez sťahovania a bez sekania.

Pozrieť trailer

O čom je Katalin Varga?

In the beautiful, otherworldly Carpathian Mountains a woman is traveling with a small boy in a horse and cart, looking to punish those who once abused her. For years, Katalin has been keeping a terrible secret. Hitchhiking with two men, she was brutally raped in the woods. Although she has kept silent about what happened, she has not forgotten, and her son Órban serves as a living reminder.

Žánre
Thriller, Dráma, Kriminálny
Premiéra
2009-07-10
Réžia
Peter Strickland
Hodnotenie
★ 6.7 / 10

Hlavné obsadenie

  • Hilda Péter Katalin Varga
  • Norbert Tankó Orbán Varga
  • László Mátray Zsigmond Varga
  • Roberto Giacomello Gergely
  • Tibor Pálffy Antal Borlan
  • Melinda Kántor Etelka Borlan

Ako sledovať Katalin Varga na IPTV Installation

Sledovanie Katalin Varga na IPTV Installation trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Katalin Varga ešte dnes

Nečakajte na dátum premiéry — IPTV Installation už má Katalin Varga a k tomu živú TV, filmy a seriály pripravené na sledovanie v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads