Pootie Tang

Vezi Pootie Tang online

★ 5.1 2001 81 min AcțiuneComedie

Pootie Tang (2001) — Acțiune, Comedie. Vezi Pootie Tang online pe IPTV Installation în 4K Ultra HD, fără descărcări și fără întreruperi.

Vezi trailerul

Despre ce este Pootie Tang?

Pootie Tang, the musician/actor/folk hero of the ghetto, is chronicled from his early childhood to his battles against the evil Corporate America, who try to steal his magic belt and make him sell out by endorsing addictive products to his people. Pootie must learn to find himself and defeat the evil corporation for all the young Black children of America, supatime.

Genuri
Acțiune, Comedie
Lansare
2001-06-29
Regizor
Louis C.K.
Evaluare
★ 5.1 / 10

Distribuția principală

  • Lance Crouther Pootie Tang
  • JB Smoove Trucky
  • Jennifer Coolidge Ireenie
  • Reg E. Cathey Dirty Dee
  • Robert Vaughn Dick Lecter
  • Wanda Sykes Biggie Shorty

Cum să vezi Pootie Tang pe IPTV Installation

Vizionarea Pootie Tang pe IPTV Installation durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Pootie Tang astăzi

Nu aștepta data lansării — IPTV Installation are deja Pootie Tang, plus TV live, filme și seriale gata de vizionat în 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads