Vimal Khanna

Oglądaj Vimal Khanna online

2026 1 Sezony Akcja i PrzygodaKryminał

Vimal Khanna (2026) — Akcja i Przygoda, Kryminał. Oglądaj Vimal Khanna online na IPTV Installation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Vimal Khanna?

An accountant accused of killing his brother flees, assumes the identity Vimal Khanna, and faces blackmail while seeking his vanished wife. Survival and accidental heroism drive noir-style rescues and moral choices.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 9 — Maut Ka Khel · 2026-05-15

In the end, Vimal emerges victorious, reversing every move Amrita had set in motion. He saves Nishant and Arushi, while Amrita is left to face the consequences of her sins. Yet, even as the dust settles, one question remains—will Vimal ever find Shalini?

Gatunki
Akcja i Przygoda, Kryminał
Pierwsza emisja
2026-05-15

Główna obsada

  • Sunny Hinduja Vimal Khanna
  • Isha Talwar Amrita
  • Tara Alisha Berry Jyoti
  • Vinod Suryavanshi Rajarao
  • Akshay Anand Nishant
  • Shakti Singh Dr. Kashyap

Jak oglądać Vimal Khanna na IPTV Installation

Oglądanie Vimal Khanna na IPTV Installation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Vimal Khanna już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Installation ma już Vimal Khanna, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads