Cutie Honey

Oglądaj Cutie Honey online

★ 6.3 2004 93 min Akcja

Cutie Honey (2004) — Akcja. Oglądaj Cutie Honey online na IPTV Installation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Cutie Honey?

When Honey's uncle gets kidnapped by the evil criminal gang known as "Panther Claw," she must use her magical powers of transformation to save him. Meanwhile the same crime group has been responsible for a number of other crime sprees across Tokyo. In the process, Honey teams up with the seemingly cold police woman Natsuko Aki and hot shot journalist Seiji Hayami as well as battle the four "claws" of the Panther Claw gang to save her uncle and the rest of the city.

Gatunki
Akcja
Premiera
2004-05-29
Reżyseria
Hideaki Anno
Ocena
★ 6.3 / 10

Główna obsada

  • Eriko Sato Honey Kisaragi / Cutie Honey
  • Mikako Ichikawa Natsuko Aki
  • Jun Murakami Seiji Hayami
  • Mitsuhiro Oikawa Black Claw
  • Hairi Katagiri Gold Claw
  • Sie Kohinata Cobalt Claw / Rinko Terada

Jak oglądać Cutie Honey na IPTV Installation

Oglądanie Cutie Honey na IPTV Installation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Cutie Honey już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Installation ma już Cutie Honey, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads