Basanta Ese Geche

Oglądaj Basanta Ese Geche online

2024 1 Sezony Dramat

Basanta Ese Geche (2024) — Dramat. Oglądaj Basanta Ese Geche online na IPTV Installation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Basanta Ese Geche?

Historia trzech różnych osób uwięzionych w grze miłości. Tiyasha, nastoletnia studentka inżynierii, żyje na własnych warunkach, szaleńczo zakochana w znacznie starszym od siebie Nishanie. Nishan jest szczęśliwym mężem Chandrimy.

Najnowszy odcinek

S1 · Odcinek 6 — কালো (BLACK) | Ep 6 | Basanta Ese Geche · 2024-08-04

Nishan is arrested against Tiyasha’s false allegation of him trying to molest her. Tiyasha repents but it was too late. Holi festival was nearby when Nishan gets his bail & he decides to confront Tiyasha & end everything. Chandrima finds out the dangerous game she started will burn them all. The festival of colour will be black.

Gatunki
Dramat
Pierwsza emisja
2024-06-30

Główna obsada

  • Swastika Dutta Chandrima
  • Arpan Ghosal Nishan
  • Sakshi Saha Tiyasha
  • Swastika Dutta Chandrima
  • Dipanwita Nath Mitali
  • Adhiraj Ganguly Rohan

Jak oglądać Basanta Ese Geche na IPTV Installation

Oglądanie Basanta Ese Geche na IPTV Installation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Basanta Ese Geche już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Installation ma już Basanta Ese Geche, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads