Alvarez Kelly

Oglądaj Alvarez Kelly online

★ 6.2 1966 106 min WesternWojenny

Alvarez Kelly (1966) — Western, Wojenny. Oglądaj Alvarez Kelly online na IPTV Installation w 4K Ultra HD, bez pobierania i bez buforowania.

Zobacz zwiastun

O czym jest Alvarez Kelly?

Ameryka w czasach wojny secesyjnej. Alvarez Kelly (William Holden), handlarz bydła, zamierza sprzedać Jankesom jedno ze swoich największych stad. Niebawem zostaje jednak porwany przez żołnierzy Południa i zmuszony do przeprowadzenia bydła przez linię frontu...

Gatunki
Western, Wojenny
Premiera
1966-10-06
Reżyseria
Edward Dmytryk
Ocena
★ 6.2 / 10

Główna obsada

  • William Holden Alvarez Kelly
  • Richard Widmark Col. Tom Rossiter
  • Janice Rule Liz Pickering
  • Patrick O'Neal Maj. Albert Stedman
  • Victoria Shaw Charity Warwick
  • Roger C. Carmel Capt. Angus Ferguson

Jak oglądać Alvarez Kelly na IPTV Installation

Oglądanie Alvarez Kelly na IPTV Installation zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Zacznij oglądać Alvarez Kelly już dziś

Nie czekaj na datę premiery — IPTV Installation ma już Alvarez Kelly, a także telewizję na żywo, filmy i seriale gotowe do oglądania w 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads