The Employer

Tonton The Employer dalam talian

★ 4.3 2013 85 min Thriller

The Employer (2013) — Thriller. Tonton The Employer dalam talian di IPTV Installation dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa The Employer?

Five highly qualified applicants interview for a coveted job with the Carcharias Corporation, a powerful conglomerate whose business practices are shrouded in mystery. On the night before the last round of interviews, they are all kidnapped and drugged. The next day, they wake up trapped together in a locked room without any hope of escape. Soon the true nature of their situation is revealed when they receive a phone call from the mysterious CEO of Carcharias, known only as The Employer. He informs them that they are about to experience the final interview, but it's not at all what they were expecting.

Genre
Thriller
Tayangan
2013-06-07
Pengarah
Frank Merle
Penilaian
★ 4.3 / 10

Pelakon utama

  • Malcolm McDowell The Employer
  • David Dastmalchian James Harris
  • Paige Howard Sandra Turner
  • Michael DeLorenzo Keith Caverns
  • Matthew Willig Mike Drake
  • Katerina Mikailenko Billie Lewis

Cara menonton The Employer di IPTV Installation

Menonton The Employer di IPTV Installation mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Mula menonton The Employer hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV Installation sudah ada The Employer serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads