Wanda Nevada

Wanda Nevada megtekintése online

★ 5.7 1979 107 perc DrámaWestern

Wanda Nevada (1979) — Dráma, Western. Nézd a(z) Wanda Nevada online a(z) IPTV Installation oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Wanda Nevada?

A rendkívül bájos Wanda azt állítja magáról, hogy 18 éves, egy férfi kitartottja, aki megszöktette. Nos, mindebből csak a szökés stimmel. Wanda 14 éves, cserfes, lányneveldéből szökött fruska , akit egy pókerjátszmán elnyer Beaudray Demerille, a szenvedélyes kártyás. Beaudray igazából nem erre a jutalomra vágyott, sőt "nyereményét" úton-útfélen megpróbálja elveszíteni. Ez azonban nem sikerül, mert a Grand Canyonon át vezető úton megtudják, hogy aranyat rejt a sziklás vidék...

Műfajok
Dráma, Western
Bemutató
1979-06-01
Rendező
Peter Fonda
Értékelés
★ 5.7 / 10

Főszereplők

  • Peter Fonda Beaudray Demerille
  • Brooke Shields Wanda Nevada
  • Fiona Lewis Dorothy Deerfield
  • Luke Askew Ruby Muldoon
  • Ted Markland Strap Pangburn
  • Severn Darden Merlin Bitterstix

Hogyan nézd a(z) Wanda Nevada a(z) IPTV Installation oldalon

A(z) Wanda Nevada megnézése a(z) IPTV Installation oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Wanda Nevada még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) IPTV Installation már kínálja a(z) Wanda Nevada, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads