Donnie Darko

Donnie Darko megtekintése online

★ 7.8 2001 114 perc FantasyDrámaRejtély

Donnie Darko (2001) — Fantasy, Dráma, Rejtély. Nézd a(z) Donnie Darko online a(z) IPTV Installation oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Donnie Darko?

A Donnie Darko egyszerre képregény, egyszerre esettanulmány és az év legmerészebb vállalkozása az amerikai független filmkészítésben. Csodákkal teli, hangulatos darab, amely az X-akták mágikus realizmusával mesél a nyolcvanas évekbeli kertvárosi tizenévesek szorongásairól. Kelly már a nyitó jelenetben elkezd zsonglőrködni a normalitással: a szappanoperába illő Darko család nekiesik egy rendelt pizzának, rövidesen pedig kiderül, hogy középső gyerekük, Donnie leállt a gyógyszerével, és üzeneteket kap az űrből. Az éjszaka folyamán Donnie-val újra kapcsolatba lépnek, ez menti meg attól a repülőgépmotortól, amely bezuhan a mennyezeten át. A fiú egyre mélyebben sodródik a bűvöletbe: meg van róla győződve, hogy huszonnyolc nap múlva vége a világnak.

Műfajok
Fantasy, Dráma, Rejtély
Bemutató
2001-01-19
Rendező
Richard Kelly
Értékelés
★ 7.8 / 10

Főszereplők

  • Jake Gyllenhaal Donnie Darko
  • Jena Malone Gretchen Ross
  • James Duval Frank
  • Drew Barrymore Karen Pomeroy
  • Beth Grant Kitty Farmer
  • Maggie Gyllenhaal Elizabeth Darko

Hogyan nézd a(z) Donnie Darko a(z) IPTV Installation oldalon

A(z) Donnie Darko megnézése a(z) IPTV Installation oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Donnie Darko még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) IPTV Installation már kínálja a(z) Donnie Darko, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads