Cisco Pike

Cisco Pike megtekintése online

★ 5.6 1972 95 perc BűnügyiDráma

Cisco Pike (1972) — Bűnügyi, Dráma. Nézd a(z) Cisco Pike online a(z) IPTV Installation oldalon 4K Ultra HD minőségben, letöltés és akadozás nélkül.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Cisco Pike?

Cisco Pike egykor híres rockénekes volt, ám lecsúszott, és kábítószer-terjesztésért börtönbe került. A szabadulása után arról álmodozik, hogy visszatér, de rá kell jönnie, hogy az ismerőse, akitől támogatást remélt, jobban érdekelt a drogos kapcsolatokban, mint az új dalainak sikerre vitelében. Cisco azt tervezi, hogy megjavul, ám a sors másként akarja. A férfit azonban megzsarolja egy korrupt nyomozó. Cisco így arra kényszerül, hogy visszatérjen az üzletbe, abba a világba, amelyről azt gondolta, hogy végre sikerült már kikászálódnia belőle.

Műfajok
Bűnügyi, Dráma
Bemutató
1972-01-14
Rendező
Bill L. Norton
Értékelés
★ 5.6 / 10

Főszereplők

  • Kris Kristofferson Cisco Pike
  • Karen Black Sue
  • Gene Hackman Officer Leo Holland
  • Harry Dean Stanton Jesse Dupre
  • Viva Merna
  • Joy Bang Lynn

Hogyan nézd a(z) Cisco Pike a(z) IPTV Installation oldalon

A(z) Cisco Pike megnézése a(z) IPTV Installation oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Cisco Pike még ma

Ne várj a bemutató dátumára — a(z) IPTV Installation már kínálja a(z) Cisco Pike, valamint élő tévét, filmeket és sorozatokat 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads