Mr. No Legs

Δείτε το Mr. No Legs online

★ 5.9 1978 90 λεπτά ΔράμαΔράση

Mr. No Legs (1978) — Δράμα, Δράση. Δείτε το Mr. No Legs online στο IPTV Installation σε 4K Ultra HD, χωρίς λήψεις και χωρίς διακοπές.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Mr. No Legs;

A double amputee known as Mr. No Legs oversees a drug syndicate while cavorting around in his double shotgun-equipped wheelchair. When one of the syndicate's drug dealers accidentally kills his own girlfriend—whose brother is a cop—after she announces plans to leave him, the game is on to bury the evidence, protect the syndicate and evade the long arm of the law.

Είδη
Δράμα, Δράση
Κυκλοφορία
1978-05-01
Σκηνοθεσία
Ricou Browning
Βαθμολογία
★ 5.9 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Richard Jaeckel Chuck
  • Ron Slinker Andy
  • Lloyd Bochner D'Angelo
  • John Agar Police Capt. Hathaway
  • Ted Vollrath Mr. No Legs
  • Rance Howard Lou

Πώς να δείτε το Mr. No Legs στο IPTV Installation

Το να δείτε το Mr. No Legs στο IPTV Installation παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Mr. No Legs σήμερα

Μην περιμένετε την ημερομηνία κυκλοφορίας — το IPTV Installation έχει ήδη το Mr. No Legs καθώς και ζωντανή TV, ταινίες και σειρές έτοιμες σε 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads