Yırtık Niyazi

Sledovat Yırtık Niyazi online

★ 5.7 1971 DramaKomedie

Yırtık Niyazi (1971) — Drama, Komedie. Sledujte Yırtık Niyazi online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

O čem je Yırtık Niyazi?

Niyazi and Sansar live a poor life in a boarding house. The boarding house owner, Binnaz, brings Gül, whom she met in prison, to live at the boarding house. Gül and Niyazi fall in love with each other. One day, Gül, who is singing at a nightclub, catches Tanju's attention. Tanju offers Gül a position as a lead singer. This incident will cause a rift between Gül and Niyazi.

Žánry
Drama, Komedie
Premiéra
1971-12-24
Režie
Sırrı Gültekin
Hodnocení
★ 5.7 / 10

Hlavní obsazení

  • Sadri Alışık Yırtık Niyazi
  • Feri Cansel Gül
  • Reha Yurdakul
  • Tanju Okan Tanju
  • Sırrı Elitaş
  • Mürüvvet Sim Caymaz Binnaz

Jak sledovat Yırtık Niyazi na IPTV Installation

Sledovat Yırtık Niyazi na IPTV Installation zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Yırtık Niyazi ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV Installation už má Yırtık Niyazi a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads