Madame Claude

Sledovat Madame Claude online

★ 5.7 2021 112 min KrimiDramaRomantický

Madame Claude (2021) — Krimi, Drama, Romantický. Sledujte Madame Claude online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

Přehrát trailer

O čem je Madame Claude?

V Paříži šedesátých let žije vlivná madam Claude, která má pod palcem nejenom svět prostituce. Na scénu ale dorazí bohatá mladá žena, která může všechno změnit.

Žánry
Krimi, Drama, Romantický
Premiéra
2021-04-02
Režie
Sylvie Verheyde
Hodnocení
★ 5.7 / 10

Hlavní obsazení

  • Karole Rocher Madame Claude
  • Garance Marillier Sidonie
  • Roschdy Zem Jo Attia
  • Pierre Deladonchamps Serge
  • Liah O'Prey Virginie
  • Paul Hamy André

Jak sledovat Madame Claude na IPTV Installation

Sledovat Madame Claude na IPTV Installation zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Madame Claude ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV Installation už má Madame Claude a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads