Kekko Kamen

Sledovat Kekko Kamen online

★ 5.1 1991 1 Řady KomedieKrimiAction & Adventure

Kekko Kamen (1991) — Komedie, Krimi, Action & Adventure. Sledujte Kekko Kamen online na IPTV Installation v 4K Ultra HD, bez stahování a bez sekání.

O čem je Kekko Kamen?

No,​ that's not a skin-tight pink costume - it's her skin! She's Kekko Kamen,​ the dynamic denuded damsel who fights injustice in the altogether.​ Her mission?​ To expose rampant classroom corruption at the Big Toenail of Satan's Spartan Institute of Higher Education - all while repeatedly rescuing everyone's favorite victim,​ the beautiful (and often naked) Mayumi Takahashi,​ from the Institute's terrifying torture chamber!

Nejnovější epizoda

S1 · Epizoda 4 — Crisis! Kekko Kamen Only Lives Twice! · 1992-03-01

Kekko Kamen squares off with a perverted picture-taking samurai who just can't stop taking naughty photos of the girls on campus.

Žánry
Komedie, Krimi, Action & Adventure
První vysílání
1991-08-01
Hodnocení
★ 5.1 / 10

Hlavní obsazení

  • Joji Yanami Principal Toenail of Satan (voice)
  • Emi Shinohara Kekkou Kamen (voice)
  • Kiyoyuki Yanada Mizutamari Tsuyokarou (voice)
  • Kikuko Inoue Yuka Chigusa (voice)
  • Arisa Andô Mayumi Takahashi (voice)
  • Kazue Komiya Gestapoko (voice)

Jak sledovat Kekko Kamen na IPTV Installation

Sledovat Kekko Kamen na IPTV Installation zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Kekko Kamen ještě dnes

Nečekejte na datum premiéry — IPTV Installation už má Kekko Kamen a k tomu živou TV, filmy a seriály připravené ke sledování v 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads